Hızlı okey siteleri

Bugün Google aramaları yaptığımız zaman bir çok OKEY sitesi karşımıza çıkabiliyor. Ama bir çoğu istenilen oyun zevkini bizlere veremiyor. Bir çok kez girdiğimiz site belli bir süre ulaşılamıyor yada yan uygulamaları istenilen ölcülerde çalışmıyor.  Çok sevdiğimiz site birden para göz olmuş Sistemin tüm özelliklerini tam anlamıyla kullanmamız için bizden para yatırmamızı yada salak salak vip üyelikler almamızı istiyor.

Eskiden çok kullandığım bir okey oyna sitesinin birden ücretli olmasından dolayı bu yazıyı bugün yazmak zorunda kaldım. Evet eski arkadaşlarımdan koptum. Belki bir çoğuna ulaşamayacağım.  Ama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine www.yakamozokey.com ve www.okeyservisi.com OKEY sitelerine giriş yaptım. Eski yerimi aratmayacağını bana gösermiş oldu.

Site içinde okey oyunu oynarken bir çok kez düşündüm bu kadar hızlı bir okey oyunu olan bir siteyi neden zamanında keşif edemedim. Neden yıllarca salak bir sisteme sahip olan bir okey sitesinde zaman geçirdiğime anlam veremedim. Siz değerli turktavla.com kullanıcılarına şiddetli bir şekilde bu OKEY sitelerini tavsiye ederim.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

yılmaz çebi
17 Ağustos 2016 - 06:22

tavlayı çok seviyorum umarım buradada eğlenceli olur

ben burada tala oynamak istiyorum tavlayı seviyorum iki senedir oynamıyorum kurallarmı değişti girdiğim siteleri bulamıyorum

Sitemizde bulunan en güncel konular

Sahibinden En İyi Film Oscarı